نکاتی برای انتخاب بهترین ست روشویی کابینتی

همانطور که میدانید یکی از پرکاربردترین و مهمترین وسایلی که در سرویس بهداشتی و حمام دیده میشود، ست روشویی کابینتی است که یکی از بزرگترین دغدغه های بهداشت و سلامت خانواده های ایرانی محسوب می‌گردد. در حمام و سرویس های بهداشتی به دلیل فضای رطوبی، بهترین فرصت جهت رشد آلودگی و میکروب هاست، شما میتوانید از روشویی کابینتی برای مراقبت از وسایل شخصی خود مانند حوله و لباس و وسایل بهداشتی نظیر مسواک و خمیر دندان و غیره نیز استفاده کنید و البته اگر از بی نظمی سرویس بهداشتی و حمام خود رنج می برید، روشویی کابینتی بهترین گزینه برای شما می‌باشد و تاثیر بی نظیری در دکوراسیون فضای شما دارد. در این مقاله قصد داریم نکات مهمی را که برای انتخاب روشویی کابینتی است را برای شما بیان کنیم.  پس تا انتهای این مقاله همراه مجموعه پرشین کابینت باشید.

روشویی کابینتی در سرویس بهداشتی چه ضرورتی دارد؟

همانطور که در توضیحات بالا مطرح شد سرویس های بهداشتی و حمام یکی از مکان های پراستفاده در منازل می‌باشد که البته اغلب آقایان و خانم ها هم به دنبال مکانی در سرویس بهداشتی و حمام خود هستند که بتوانند لوازم شخصی خود را در آن قرار دهند که ست روشویی کابینتی بهترین گزینه می‌باشد. تا وسایل را از بروز آلودگی  و میکروب و باکتری درامان نگه دارد. حال که با این وسیله کاربردی آشنا شدید وقت آن رسیده تا با توجه به تنوع مدل ها به طور مفصل برای شما عزیزان انواع روشوی کابینتی را بررسی کنیم.

انواع روشویی کابینتی از نظر نوع نصب چیست؟ 

یکی از روشویی کابینتی هایی که میتوان به آن اشاره نمود، روشویی کابینتی نوع پایه دار یا ایستاده است که یکی از فواید این مدل روشویی کابینت ها این است که به دلیل پایه هایی که دارد بر روی سطح زمین قرار میگیرد که میتواند وزن بسیاری را تحمل کند. شما افراد میتوانید هر نوع کاسه روشویی با هر وزنی که مد نظر خود دارید را روی آن نصب کنید. همینطور یکی دیگر از مزیت های ست روشویی کابینتی پایه دار این است که میتوانید لوله های سرد و گرم را نیز در پشت این ست روشویی کابینتی پایه دار نیز پنهان کنید.

روشویی کابینتی پایه دار 

معمولا این مدل ست روشویی کابینتی پایه دار در ابعاد بزرگ تهیه و تولید میگردد تا بتواند فضای بیشتری را جهت نگهداری لوازم بهداشتی داشته باشد. پس به شما توصیه میگردد اگر دارای فضای بزرگی در سرویس بهداشتی و حمام خود هستید، حتما از ست روشویی پایه دار استفاده کنید. البته نکته ای که باید به آن اشاره نمود این است که مجموعه پرشین کابینت تمامی محصولاتی که تهیه و تولید میکند اعم از ست روشویی کابینتی پایه دار، ست روشویی کابینتی سفید رویال، ست روشویی کابینتی چند رنگ طرح دار، آینه روشویی، روشویی، باکس را در ابعاد و اندازه، متناسب نیاز مشتری تولید میکند.

 

 

روشویی کابینتی دیواری 

اگر دارای فضای کمتری در سرویس بهداشتی و حمام خود دارید بهترین گزینه روشویی کابینتی دیواری است که علاوه بر حجم کم، می توانید آن را به دیوار نصب کنید تا با زمین برخوردی نداشته باشد و برای تمیز کردن کف زمین نیز با مشکلی مواجه نخواهید شد و البته جابه جایی این محصول نیز بسیار راحت تر از مدل پایه دار است. نکته ای که باید به آن توجه نمود این است که در روشویی کابینتی که طول زیاد دارداز کاسه روشویی سنگین استفاده نگردد.

 

 

 

انواع روشویی کابینتی از نظر جنس در پرشین کابینت 

 

1- روشویی سرامیک 

یکی از انواع روشویی که باید به آن توجه نمود روشویی سرامیکی می‌باشد. روشویی سرامیکی دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی در برابر ساییدگی دارد و میتوان گفت در برابر آتش و حرارت و جریان الکتریسیته بسیار مقاوم می‌باشد، روشویی سرامیک دارای تنوع و قیمت های متفاوتی است که شما عزیزان میتوانید برحسب سلیقه خود از مجموعه پرشن کابینت محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

2- روشویی سنگ 

روشویی کابینتی سنگی به دلیل استفاده از سنگ های طبیعی در جهت زیباتر کردن ست های سرویس بهداشتی و حمام بسیار موثر می‌باشد و این ست روشویی سنگی طرفدارای بسیاری را دارد بافتی که در این روشویی سنگی بکاررفته است بسیار با بافت روشویی سرامیکی متفاوت است.

فاکتورهای خرید روشویی کابینتی شامل چه مواردی هستند؟ 

در هنگام خرید روشویی کابینتی باید به فاکتور هایی توجه کنید که از جمله این فاکتور های شامل ابعاد، توع طراحی سرویس بهداشتی و فضایی که قرار است روشویی کابینتی در آنجا قرار گیرد. این موارد نکات بسیار مهم و کاربردی می باشد که باید در حین خرید روشویی کابینتی به آن ها توجه نمود تا علاوه بر ظاهری زیبا کاربردی مناسب برای فضای سرویس بهداشتی و حمام نیز داشته باشد. همچنین وجود مدل های متفاوت و بی نظیر مانند روشویی کابینتی زمینی، دیواری، آینه روشویی و باکس نیز انتخاب های بسیاری را برای شما قرار میدهد.

هفت سوال متداولی که  قبل از خرید روشویی کابینتی از خودتان میپرسید شامل: 

1- از روشویی کابینتی خود چه انتظاری دارید؟ 

قبل از خرید محصول مورد نظر خود باید این مورد را مد نظر داشته باشید که چه انتظاری از روشویی کابینتی خود دارید. اگر دارای خانواده پرجمعیتی هستید محصولاتی برای شما مناسب است که دارای کابینت های بیشتری باشند و در صورتی که دارای خنواده کم جمعیتی مانند خانواده سه نفره و دو نفره هستید باید از مدل های کوچک استفاده کنید.

2- بودجه پیشنهادی شما برای خرید روشویی کابینتی خود چقدر است؟ 

قبل از آنکه به دنبال خرید روشویی کابینتی خود باشید باید بودجه خود را در نظر بگیرید، روشویی کابینتی از مدل های ارزان قیمت تا گران قیمت دارد که شما عزیزان میتوانید بسته به انتخاب و شرایط مالی خود روشویی کابینتی مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

3- کدام قسمت از سرویس بهداشتی یا حمام خود را باید اندازه گرفت؟ 

قسمت هایی از سرویس بهداشی یا حمام خود که شامل درب و پنجره و لوله کشی ها را مورد اندازه گیری قرار دهید.

4- چگونه میخواهید روشویی کابینتی خود را نصب کنید؟ 

روشویی کابینتی مدل های مختلفی دارد که شما عزیزان بر حسب انتخاب خود میتوانید آنها را انتخاب کنید، از جمله مدل های روشویی کابینتی میتوان به روشویی کابینتی زمینی اشاره نمود که به هیچ گونه نصبی احتیاج ندارد و به راحتی میتوانید آن را در هر فضایی قرار دهید و روشویی دیواری نیز برای نصب باید به دیوار نصب گردد و باید این نکته را توجه داشته باشید که آیا دیوار شما تحمل وزن کابینت شما را دارد؟ پس قبل از خرید روشویی کابینتی حتما این موارد را مورد بررسی قرار دهید.

5- در صورت استفاده از آینه و باکس محل قرار گیری آن را مشخص کنید. 

اگرچه این مقاله در خصوص روشویی کابینتی می باشد ولی استفاده از محصولاتی همچون آینه و باکس و آتاژور نیز یکی از کاربردی ترین محصولات در سرویس های بهداشتی و حمام می‌باشد، اگرمیخواهید روشویی کابینتی خریداری کنید میتوانید به همراه این محصول نیز آینه و باکس و آتاژور نیز تهیه کنید و قبل از خریداری این محصولات حتما محل نصب آن ها را نیز در نظر داشته باشید تا بعد از خریداری کردن به مشکل برنخورید. استفاده از باکس و آتاژور آینه برای روشویی کابینتی علاوه بر زیبایی امکانات گسترده ای را برای افراد فراهم میکند بدین صورت که افراد میتوانند وسایل شخصی خود را بر روی آتاژور آینه و داخل باکس نیز بگذارند و در صورت نیاز از آن ها استفاده کنند.

نکاتی برای انتخاب بهترین ست روشویی کابینتی

نکاتی برای انتخاب بهترین ست روشویی کابینتی

28 خرداد 1401

همانطور که میدانید یکی از پرکاربردترین و مهمترین وسایلی که در سرویس بهداشتی و حمام دیده میشود، ست روشویی کابینتی است که یکی از بزرگترین دغدغه های بهداشت و سلامت...

روشویی کابینت پی وی سی ( PVC ) چیست؟

روشویی کابینت پی وی سی ( PVC ) چیست؟

29 خرداد 1401

ست روشویی کابینت یکی از عضو تاثیر گذار در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام افراد است که علاوه بر زیبایی، جنبه استفاده بسیار بالایی دارد. کابینت روشویی پی وی سی...

راهنمای خرید آینه سرویس بهداشتی

راهنمای خرید آینه سرویس بهداشتی

04 تیر 1401

مکان هایی مانند سرویس بهداشتی و حمام از جمله فضاهایی در خانه هستند که کمتر کسی به دکوراسیونآنها توجه میکند ولی باید گفت این مکان ها یکی از قسمت های...

لطفاً سوالات خود را از من بپرسید

از ما بپرسید...
Close and go back to page