لطفاً سوالات خود را از من بپرسید

از ما بپرسید...
Close and go back to page

صفحه سنگی

صفحه سنگی مدلی است که مدت ها به دلیل ظاهر بسیار زیبا و طرح های جذابی با ابعاد و اندازه های متفاوت که دارد طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است  و یکی از جدیدترین و مدرن ترین محصولات در کالاهای سرویس بهداشتی می‌باشد همانطور که صفحه سنگی از اسمش پیداست بر روی کانتر کابینت روشویی نصب می‌گردد و با وجود این موارد شما عزیزان میتوانید از صفحه سنگی در سرویس بهداشتی و حمام اداره و منزل خود استفاده کنید، صفحه سنگی دارای دو مدل متفاوت است که همه آن ها را با نام صفحه سنگی روکار و صفحه سنگی توکار می‌شناسند، که در ادامه به بررسی هر کدام از این محصولات می‌پردازیم. پس با مجموعه پرشین کابینت همراه باشید.

 

انواع صفحه سنگی

 

صفحه سنگی روکار

 

صفحه سنگی روکار بسیار شیک و مدرن و همه کاره می‌باشد که با قرارگیری در بالای کانتر، میز، کنسول و یا کابینت دارای چشم انداز فوق العاده ای است که در سرویس بهداشتی و حمام شما به وجود می‌آورد، نصب این صفحه سنگی روکار آسان است، که در هنگام خرید صفحه سنگی روکار به این نکته توجه داشته باشید که این صفحه سنگی ها در بالای میز قرار دارند پس میز را در ارتفاع پایین تر از حد معمول قرار دهید تا بتوانید دسترسی بهتری به روشویی داشته باشید و توجه داشته باشید برای استفاده از صفحه سنگی از چه نوع شیری باید استفاده کنید. که معمولا در این مدل روشویی ها از شیرهای بلند که لوله های بلند دارند استفاده می‌گردد.

 

صفحه سنگی توکار

 

صفحه سنگی توکار نیز یکی از صفحه سنگی های مدرن و بسیار شیک می‌باشد که سرویس بهداشتی و حمام منزل و اداره مورد استفاده قرار می‌گیرد، این مدل صفحه سنگی دارای ابعاد و اندازه و طرح های متفاوتی است که افراد برحسب سلیقه خود محصول مورد نظر خود را تهیه می‌کنند. این مدل صفحه سنگی توکار فضای بسیار بیشتری را برای استفاده از کانتر دراختیار شما عزیزان قرار می‌دهد و به دلیل آنکه هیچ لبه ای در طراحی و ساخت این محصول بکار نرفته است، راحت ترین نوع روشویی جهت تمیز نگه داشتن می‌باشد.

 

نکات مهم جهت نگهداری از روشویی سنگی

 

  • پس از هر بار استفاده از روشویی آن را با آب کافی بشورید تا مبادا مواد شوینده ای که برای تمیز کردن صفحه سنگی خود استفاده کردید بر روی آن باقی بماند که باعث کاهش عمر صفحه سنگی شما عزیزان می‌شود.
  • سعی کنید در هفته یکبار کاسه سنگی روشویی خود را شستشو دهید و در پایان نیز با دستمال لطیف آن را خشک نمایید تا باعث ایجاد لک نشود، و نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که به هیچ عنوان از جرم گیر و مواد اسیدی برای تمیز کردن صفحه سنگی استفاده نکنید که این کار باعث ترک خوردن و آسیب دیدن سطح آن می‌شود.
  • در زمان نصب صفحه روشویی باید دقت کنید که محل نصب ثابت باشد و دیگر جابه جا نشود تا صفحه سنگی آسیب ببیند.

 

در نظر گرفتن فضا در خرید

 

برای انتخاب صفحه سنگی مناسب برای روشویی باید نکته ای را مد نظر داشته باشید که فضای سرویس بهداشتی شما به چه صورت است و بر حسب فضای مورد نیاز محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و البته می‌توانید جهت خرید محصول مورد با مجموعه پرشین کابینت در قسمت تماس با ما با کارشناسان ما در این مجموعه ارتباط داشته باشید تا همکاران ما بتوانند بهترین مشاوره را برحسب نیاز شما عزیزان ارائه دهند.